8 причин для реєстрації торгової марки

Розвиваєте свій власний бізнес і вагаєтесь чи потрібно реєструвати торговельну марку? Давайте ми допоможемо Вам з цим розібратися.

Для початку визначимось із поняттям. Торгова марка – це будь-яке позначення або будь-яка комбінація позначень, які придатні для вирізнення товарів (послуг), що виробляються (надаються) однією особою, від товарів (послуг), що виробляються (надаються) іншими особами. Такими позначеннями можуть бути, зокрема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів.

Тобто, торговельна марка є своєрідною візиткою, за якою клієнти (покупці) відрізняють товари в магазинах, супермаркетах, в ЗМІ і т.д., та дають можливість ідентифікувати саме ваш товар або послугу.

Тому визначимо основні причини для чого Потрібна реєстрація?

Причина № 1 – як спосіб захисту від недобросовісних конкурентів. Торговельна марка захищатиме ім’я вашого бізнесу, шляхом отримання Свідоцтва на торговельну марку, і при цьому, надасть вам право на:

  • Право використання торговельної марки;
  • Виключне право дозволяти використання торговельної марки;
  • Виключне право перешкоджати неправомірному використанню торговельної марки, в тому числі забороняти таке використання;

Причина № 2 – якщо ви плануєте вийти на міжнародний ринок;

Причина № 3 – гарантія якості Вашого товару і бізнесу, посилення позитивного іміджу та престижу;

Причина № 4 – Реєстрація торгової марки надає можливість захистити себе від контрафакту шляхом внесення її до митного реєстру;

Причина № 5 – Реєстрація торгової марки для отримання доменну в зоні «.ua»

Причина № 6 – Для забезпечення успішного розвитку бізнесу на основі передачі прав інтелектуальної власності на торговельну марку (франчайзинг, передача прав за ліцензією, тощо).

Причина № 7 – збільшення вартості компанії в процесі «розкрутки» бренду.

Причина № 8 — ви можете свою торгову марку використовувати як нематеріальний актив на підприємтсві.

Тому радимо не зволікати із захистом імені вашого бізнесу.

Якщо у Вас виникають запитання щодо реєстрації торговельної марки, будемо раді відповісти на них та допомогти.

З повагою, Юридична компанія «Фіделіум Груп»