Новий порядок реєстрації авторського права на твір

У зв’язку з припиненням здійснення функцій надання правової охорони об’єктам інтелектуальної власності Державною службою інтелектуальної власності України та передачі цих функцій Міністерству економічного розвитку і торгівлі України дещо змінився порядок подання заявок на реєстрацію авторського права на твір та договорів, що стосуються авторського права на твір.

Так, згідно офіційного повідомлення на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України документи щодо надання Міністерством адміністративних послуг в сфері інтелектуальної власності слід направляти на його поштову адресу: 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2.

Подати ж безпосередньо (щоправда, поки що лише у скриньку для вхідної кореспонденції) заявки на реєстрацію авторського права на твір або ж договорів, які стосуються права автора на твір, заявки на отримання контрольних марок та про внесення відомостей до Реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення а також документи про передачу прав на об’єкти права інтелектуальної власності, що охороняються на території України, та про видачу ліцензій на використання об’єктів права інтелектуальної власності приймаються за адресою: м. Київ, бульв. Дружби Народів, 28.

З часом планується організувати особистий прийом для подання документів.

Крім того, з 09.06.2017 р. було змінено реквізити для сплати коштів за адміністративні послуги у сфері інтелектуальної власності, у тому числі і, пов’язаних з реєстрацією авторського права на твір та договорів, які стосуються авторського права на твір.

Що стосується бланків офіційних документів для реєстрації авторського права на твір та договорів, що стосуються авторського права, вони суттєвих змін не зазнали, змінено лише орган, до якого подається відповідна заявка, а саме: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, а також його адресу.

Фахівці нашої компанії можуть допомогти максимально швидко та ефективно захистити Ваше авторське право та убезпечити від порушення, а також захистити, коли таке порушення вже відбувається.

Юридична компанія «Фіделіум Груп»